Wanted: Petzl Explorer OR Petzl Aceto/Ariane combination

duckpang

New member
Does anyone have a Petzl Explorer OR Petzl Aceto/Ariane combination that they no longer need and willing to sell it to me? Thanks.
 

duckpang

New member
Thanks Ian for the reply and help. A brand new aceto and ariane are found.
Thanks everyone and please PM me if you have the explorer for sale.  :) :)
 

Cavediver

New member
Příteli ja si svou Ecrinku hyčkam od její koupi ,vidíš ji na mém profilu ,ale na kongresu v Lisabonu mně z ni doslova ukradli mou jeskynářkou pýchu originál od pána Petzla ,prosím tebe a celou späleologickou rodinu jestli ji nemá někdo na prodej tak jak už jednou publikováno bylo ale nikdo se mi nezval
Bud utim nejšťastnějším středoevropanem na světě

Prosím Vás přátele společnosti pokud by jste souhlasil pan topcat by byl k dispozici velmi rád bych ji koupil a poku ne příteli topcat snad ti doma zbilo něco s novým modelem duo nebo junior
Spozdravem nahoře zdar a všem hodně štěstí a zdraví v objevování podzemní krásy
S pozdravem Dr.Camillho & Codiak
 

Attachments

  • images.jpeg
    images.jpeg
    10.2 KB · Views: 60

Cavediver

New member
Afraid I sold my ariane and aceteo a couple years ago, wasn't attached to a red helmet though.
Děkuji Vám předem příteli ja koupim i oddělené komponenty přilba mi zůstala a do dnes ji používám k potápění a jsem rád že tento model Ecrin má velké větrací otvory co je pro potápění velmi dobře a do dnes je snad následník dobré přilby pro jeskynářkou rodinu typ KASK plasma dle mezinárodních testů no sned je napadne respektovat naše podmínky na určité změny v provedení
S pozdravem a přáním pěkného dne Codiak
 
Top